Oglasi

ZBOR ČLANOV 2017 - VABILO

V A B I L O

Spoštovani člani društva,

Vabimo vas na redni letni Zbor članov, ki bo v torek 28. marca 2017 ob 17:00 uri v prostorih Društva »UP« na NOVEM NASLOVU: Kersnikova 3 v Ljubljani.

Sodelujte na našem FORUMU!

Vabimo vas h klepetanju, spraševanju, presojanju - skratka h kontaktiranju z našimi strokovnjaki. Veseli vas bomo!

Predavanje za učence 6., 7. 8. in 9. razredov

Spet gostujemo! Tokrat so nas povabili na Primorsko na Osnovno šolo Simona Kosa Podbrdo. S predavanjema KAKO REČI NE in TABUJI; DISKRIMINACIJA IN STEREOTIPI v četrtek, 18. 2. 2010 bom univ. dipl. psih. Sandra Vitas gostovala na šoli za učence 6. razredov in učence zadnje triade, torej 7., 8., 9. razredov. Veseli smo bili povabila in veselimo se srečanja in sodelovanja!

NOVO: Svetovalna pisarna društva v Litiji

INFORMATIVNO SVETOVALNA PISARNA DRUŠTVA UP
(up.litija@gmail.com)
Vsak prvi ponedeljek v mesecu od 17.00 do 19.00 - razgovori z družinami. Izvaja ga. Irena Mandelj.

Sodelujemo na sejmu INFORMATIVA 2010

Na sejmu INFORMATIVA 2010 v petek, 29.1. in soboto, 30.1. na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani sodelujemo z informativnimi gradivi.

INFORMATIVA 2010
Vseslovenski sejem izobraževanja, štipendiranja in zaposlovanja

O prireditvi

29. Sum na pojav lažnega kokaina v Kopru

Ljubljana, 23. januar 2010
Obvestilo sistema za zgodnje opozarjanje na pojav novih psihoaktivnih snovi
Sum na pojav lažnega kokaina v Kopru

Iz nizkopražnega programa Svit v Kopru smo prejeli informacijo, da so štirje uporabniki kokaina po uporabi droge, domnevno kokaina, imeli težave, in sicer glavobol, vročino in zmedenost.

27. BODITE PREVIDNI!

Ker je v Nemčiji zaradi okužbe z antraksom umrl uporabnik drog, vam v okviru Sistema za zgodnje opozarjanje na pojav novih psihoaktivnih snovi pošiljamo obvestilo, s kratko razlago dogodkov v Nemčiji ter na Škotskem.

Vljudno vas prosimo, če lahko uporabnike heroina opozorite na možno nevarnost ter jim priporočite previdnost.

Lepo pozdravljeni,
Inštitut za varovanje zdravja RS

Ljubljana, 15. januar 2010

24. Za leto 2009 lahko svojo dohodnino namenite tistim, ki želite

CNVOS je v mesecu septembru pričel z akcijo 'Nič vas ne stane, da ste dobrodelni'. Akcija osvešča vse davčne zavezance, da lahko do 0,5 odstotka svoje dohodnine namenijo eni izmed nevladnih organizacij, upravičenih do prejema takšne donacije.

DAN ODPRTIH VRAT

Mesec november je mesec boja proti zasvojenosti.
Ob zaključku meseca smo zato povabili vse, ki jih ta problematika zanima, na dan odprtih vrat v svoje prostore na Miklošičevo ulico 16 v Ljubljani, in sicer v ponedeljek, 30.11.2009 od 10:00 do 14:00 ure.
   Vse obiskovalce smo seznanjali z delovanjem društva in z našimi programi. Obiskala nas je tudi predstavnica Urada za preprečevanje zasvojenosti Mestne občine Ljubljana, gospa Eva Dolinar.

Syndicate content