DAN ODPRTIH VRAT

Mesec november je mesec boja proti zasvojenosti.
Ob zaključku meseca smo zato povabili vse, ki jih ta problematika zanima, na dan odprtih vrat v svoje prostore na Miklošičevo ulico 16 v Ljubljani, in sicer v ponedeljek, 30.11.2009 od 10:00 do 14:00 ure.
   Vse obiskovalce smo seznanjali z delovanjem društva in z našimi programi. Obiskala nas je tudi predstavnica Urada za preprečevanje zasvojenosti Mestne občine Ljubljana, gospa Eva Dolinar.
Ob 10.00 je bil pogovor v živo na 2.programu Radia Slovenija, na Valu 202, z našo predsednico Nino Souvan.

V mesecu novembu pa smo tudi intenzivneje delovali, saj smo:

• 10.11. se je Nataša Suša udeležila konference Uspešna komunikacija in mreženje NVO na področju zdravja na mednarodni ravni;
  • 12.11. je Robin Turk predstavild ruštvo v okviru izobraževanja na Socialni zbornici.
  • 19.11. je Tanja Tomšič izvedla predavanje na strokovni konferenci za strokovne delavce osnovnih in srednjih šol Vedenjske in čustvene motnje otrok in mladostnikov.
  • 24.11. so Sandra Vitas, Igor Prosič in Tanja Tomšič izvedli 4 delavnice za dijake Gimnazije Kranj ob sodelovanju s Kolosejem Ljubljana.
  • aktivno pridobivali nove prostovoljce in
  • intenzivno vabili firme k donaciji društvu, preko katerih bi lahko svoje preventivno in kurativno delovanje še izboljšali.